Roman Havelka
Podzimní nálada
Id: 145504
olej/karton, rozměr 26 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1885x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč