Roman Havelka
Pole v podhůří
Id: 276001
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7387x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 48