Roman Havelka
Průhled lesem
Id: 133310
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, malba ve značné části vytřena
zobrazeno: 1762x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč