Roman Havelka
Skála v lese
Id: 145005
olej/karton, rozměr 42 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz volný v rámu
zobrazeno: 2033x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 000 Kč