Roman Havelka
Starý hrad
Id: 222705
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem znečištěno
zobrazeno: 1433x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč