Roman Havelka
U řeky
Id: 159701
olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2371x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
26 001 Kč