Roman Havelka
V zimě
Id: 413303
olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2187x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč