Roman Sejkot
Flover
Id: 1505601
fotografie, rozměr ve výřezu 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 6. 1992, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 1932x
Vyvolávací cena:
500 Kč
800 Kč