Roman Sejkot
Konvolut dvou kusů
Id: 21201
fotografie, rozměr každé ve výřezu 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 26. 12. 1990 a 2. 6. 94 , paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2382x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 350 Kč