Rudolf Adámek
Luční potok
Id: 380
olej/plátno, rozměr plátna 41 x 47 cm, signováno vpravo dole, obraz v perfektním stavu, na rámu drobné oděrky
zobrazeno: 4607x
Vyvolávací cena:
2 100 Kč
5 500 Kč