Rudolf Adámek
Pod stromy
Id: 1711
olej/plátno/karton, rozměr 39 x 34 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 3326x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 600 Kč