Rudolf Bém (Vratislav Hlava)
Kvetoucí mez
Id: 225517
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1319x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč