Rudolf Černý
Dvě dívky
Id: 218010
olej/karton, rozměr cca 24 x 31 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám
zobrazeno: 1271x
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
1 800 Kč