Rudolf Epp
Dívka v klobouku
Id: 104101
olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 3439x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 027 Kč