Rudolf Franz Ullmann
Hory při západu slunce
Id: 30101
olej/plátno, rozměr 36 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 1926, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2131x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč