Rudolf Gajdoš
U Valchy v Měříně
Id: 99446
olej/tempera/plátno/překližka, rozměr 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, nerámováno
zobrazeno: 2246x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč