Rudolf Gajdoš
Žně
Id: 189102
olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, popis na zadní straně
zobrazeno: 1932x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 501 Kč