Rudolf Guba
Kolonie Alexandrovka
Id: 82201
olej/karton, rozměr 34 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, poškozený rám, lehce poškozená malba, praskliny v kartonu
zobrazeno: 1994x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč