Rudolf Hanych
Jarní motiv
Id: 476802
olej/ karton, rozměr 33,5 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1049x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč