Rudolf Hlaváček
Zima na potoce
Id: 10905
olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3880x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 630 Kč