Rudolf Konopa
Setkání u lesa
Id: 300405
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, neodborně restaurováno, popsáno na blindrámu, nerámováno
zobrazeno: 3348x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč