Rudolf Kremlička
Děti ve světnici
Id: 317201
barevná kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 1397x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 601 Kč