Rudolf Kremlička
Dívčí akt
Id: 230907
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2679x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
21 000 Kč