Rudolf Kremlička
Setkání
Id: 282202
olej/plátno, rozměr 38,5 x 56,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, obraz nerestaurován, stav viz foto
zobrazeno: 4436x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
223 000 Kč
Příhozy: 91