Rudolf Kremlička
Strom
Id: 409705
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1321x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč