Rudolf Kremlička
Studie ležící dívky
Id: 340803
olej/plátno, rozměr 44 x 62 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz drobně lokálně poškozen viz foto, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 2248x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 73