Zdeněk Kremlička
Ulice
Id: 172109
černý pastel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 18 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2153x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč