Rudolf Krivoš
Abstraktní kompozice
Id: 206706
malba/sololit, rozměr 54 x 48 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám
zobrazeno: 5725x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 500 Kč