Rudolf Krivoš
Domy na lazoch II. (Tisovec)
Id: 473807
kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 51,5 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 11885x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 56