Rudolf Krivoš
Pod surovinou
Id: 32004
kombinovaná technika/překližka, rozměr 41 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, autorsky rámováno, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 7265x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
77 000 Kč