Rudolf Krivoš
Vrcharská Madona
Id: 426403
kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 50 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 2034x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
40 000 Kč