Rudolf Krivoš
Z tisoveckého kraja I.
Id: 473808
kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 31 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 1613x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 62