Rudolf Krivoš
Z tisovického kraja II.
Id: 473809
kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 50 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 2077x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 55