Rudolf Kundera
Comedia dell´arte
Id: 98115
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 61 cm, signováno vlevo nahoře, rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, PO
zobrazeno: 4853x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
54 777 Kč
Příhozy: 58