Rudolf Kundera
Commedia dell´ arte
Id: 262312
olej/plátno, rozměr 68 x 94 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 6936x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
47 000 Kč