Rudolf Kundera
Giacomo Manzú
Id: 323101
olej/plátno, rozměr 95 x 71 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo nahoře, rámováno
zobrazeno: 2087x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 000 Kč