Rudolf Kundera
Kytice
Id: 192401
olej/sololit, rozměr 112 x 85 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně francouzský popis, oděrky na rámu
zobrazeno: 3540x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
34 000 Kč