Rudolf Kundera
Přístav
Id: 142901
akvarel/papír. rozměr ve výřezu 25,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1896x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 270 Kč