Rudolf Kundera
Rousínov v noci
Id: 155905
olej/plátno, rozměr 50 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, otluky na rámu, jedná se o zakázkovou ranou práci, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1569x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 800 Kč