Rudolf Kundera
Tanečnice
Id: 270126
olej/plátno, rozměr 89 x 116 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,po
zobrazeno: 14785x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
53 000 Kč