Rudolf Lexa
Krajina u Chotěboře
Id: 2082
olej/plátno, rozměr plátna 64 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3222x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč