Rudolf Lexa
Praha
Id: 258309
olej/plátno, rozměr 72 x 92 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 1792x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 000 Kč