Rudolf Mejsnar
Balet
Id: 73007
kombinovaná technika/papír, rozměr malby 14,5 x 27,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, list s malbou odtržený od podkladu, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2554x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč