Rudolf Němec
Abstraktní kompozice
Id: 29401
kombinovaná technika/papír, velikost listu 85 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1850x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
8.6.2016, 20:18:00
27.5.2016 | 13:25 | 3 500 Kč |