Rudolf Němec
Figura III.
Id: 193632
monotyp/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33 cm, signováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1554x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 400 Kč