Rudolf Němec
Na vodě
Id: 42814
kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1994, vlevo dole věnování, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 2074x
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 409 Kč