Rudolf Peithner
Na pobřeží
Id: 94223
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, jedná se o La Chiesa di Santa Maria del Faro u Neapole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1810x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 200 Kč