Rudolf Peithner
V parku
Id: 448004
olej/plátno, rozměr 29 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 855x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč