Rudolf Puchold
Pražská brána v Rakovníku
Id: 89814
olej/plátno/karton, rozměr 63 x 38 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozená malba, oděrky na rámu
zobrazeno: 3077x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč