Rudolf Pucholt ml.
Úvoz
Id: 89810
olej/karton, rozměr 50 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 1940, poškozený rám
zobrazeno: 1876x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč